Zabiegi bezbolesnego liftingu HIFU w Warszawie

Gabinety medycyny estetycznej w swojej ofercie mają szeroki wachlarz zabiegów na twarz i ciało. Wykorzystywane są najnowocześniejsze technologie i preparaty, aby poprawić jakość życia, a także zdrowie i urodę. W dobie wszechobecnego kultu ciała, młodzieńczy wygląd jest ideałem do którego dąży każda kobieta i mężczyzna. Zdrowy tryb życia, piękne zgrabne ciało i nieskazitelna uroda są wyznacznikiem sukcesu i powodzenia. Ale nie zawsze wszystko można wypracować ciężkimi ćwiczeniami i surową dietą i nie dla wszystkich geny były przychylne.

Zabiegi wykorzystujące ultradźwięki

bezbolesny zabieg hifu - warszawaDlatego naprzeciw wychodzi medycyna estetyczna i oferowane zabiegi na twarz i ciało. Szeroka gama możliwości pomaga w utrzymaniu młodzieńczego wyglądu, udoskonaleniu sylwetki i co za tym idzie komfortu życia. W wielu zabiegach wykorzystuje się lasery, preparaty z kwasem hialuronowym lub fale o różnej częstotliwości. Bardzo popularny jest zabieg z użyciem ultradźwięków- HIFU. Zabieg ten jest niechirurgiczny, nie ma ryzyka wystąpienia powikłań, ale jest dosyć kosztowny. Praktycznie bezbolesny zabieg hifu – Warszawa oferuje w wielu klinikach, a jego cena kształtuje się w granicach kilku tysięcy złotych. Wysoki koszt zabiegu przekłada się na zastosowaną technologię, obszar poddany zabiegowi oraz znamienite efekty. W zabiegu dochodzi do uszkodzenia tkanek głębokich poprzez ich nagrzanie. Tkanki są stymulowane i pobudzone do odbudowy i regeneracji. Najczęściej zabieg wykonywany jest na skórze szyi i twarzy w formie liftingu, ale może zostać wykonany na każdą inną  część ciała- brzuch, uda, plecy czy ramiona. Skóra po takim zabiegu jest bardziej napięta, ma lepszy koloryt, zredukowane są zmarszczki a owal twarzy poprawiony poprzez podniesienie opadających policzków. Skóra jest bardziej elastyczna, gdyż włókna kolagenowe i elastynowe zostają pobudzone do odbudowy. Najlepsze efekty otrzymuje się po okresie całkowitej regeneracji tkanek, czyli po około trzech miesiącach. Zabieg wykonywany jest przez wykwalifikowany i przeszkolony personel, mimo, że jest niechirurgiczny, a ultradźwięki kierowane są po określonych struktur skóry celem wyeliminowania defektów.

Zabieg ultradźwiękami HIFU jest wykonywany celem poprawienia kondycji skóry, wyglądu, wymodelowania ciała, zlikwidowania rozstępów i blizn oraz przebarwień. Stosowany na twarzy daje efekt liftingu, a co za tym idzie odmładza i nadaje świeżości cerze odejmując nawet kilka lat. Jest bardzo efektowny i praktycznie bezbolesny. Skutki, przy odpowiedniej pielęgnacji, utrzymują się nawet do kilkunastu miesięcy i znacznie opóźniają procesy starzenia. To bardzo innowacyjna metoda poprawiająca urodę, szeroko stosowana w wielu gabinetach medycyny estetycznej.