Weselne podziękowania w postaci perfum

Niemal każda kobieta marzy o wspaniałym ślubie i weselu. Marzy jej się suknia z bajki, wspaniały mąż oraz udane przyjęcie weselne z mnóstwem gości. Ja w głębi serca miałam zawsze podobne marzenia. I jak tylko zostałam w zeszłym roku narzeczoną, zdałam sobie sprawę, że właśnie przyszedł moment na realizację tych marzeń. Zaczęły się wielkie przygotowania, które pochłonęły mnóstwo naszego czasu i energii. Ale w końcu ślub się bierze raz w życiu, więc trzeba zrobić wszystko, żeby były to niezapomniane chwile. 

Upominek z podziękowaniem dla gości

podziękowanie ślubne dla gościDla mężczyzn ślub jest ważnym wydarzeniem w życiu, ale to kobiety przeżywają całe wydarzenie najmocniej. Zazwyczaj już w trakcie przygotowań pojawia się adrenalina i mnóstwo pozytywnych emocji. Tak, na przykład, było w moim przypadku. W zeszłym roku oświadczył mi się mój chłopak i uznaliśmy, że już w kolejnym roku się pobierzemy. Jak byłam małą dziewczynką pielęgnowałam w sobie marzenie o ślubie jak z bajki. Jak tylko rozpoczęły się przygotowania do wesela zdałam sobie sprawę, że te marzenia przybierają teraz realną formę. W trakcie przygotowań jednym z elementów, na który chciałam zwrócić szczególną uwagę, było podziękowanie ślubne dla gości, które chciałam, żeby pojawiło się przy każdym nakryciu na weselu. Nie chciałam, żeby były to zwykłe cukierki, tak jak się to robi bardzo często. Dla mnie wspaniałym jest fakt, że ludzie chcą współdzielić ze mną ten niesamowite chwile, jakim jest ślub. Dlatego w ramach podziękowań dla każdego z gości zamówiłam coś, co będzie im przypominać o weselu, a mianowicie perfumy. Znalazłam producenta, który tworzy piękne zapachy w niewielkich butelkach i na specjalne życzenie tworzy na nich etykiety weselne. Zaprojektowaliśmy więc taką etykietę, na której znalazło się krótkie podziękowanie. Wybraliśmy oczywiśćie kilka zapachów damski i kilka męskich. Przydzielone one będą losowo, ale tak dobierałam nuty zapachowe, żeby spodobały się każdemu. Taki upominek myślę, że każdemy przypadnie do gustu i sprawi, że goście będą jeszcze lepiej bawili się na weselu, a potem miło je wspominali.

Przy okazji ślubu i wesela warto zadbać o to, żeby docenić też gości, którzy współuczestniczą z nami w tak ważnym dla nas dniu. Ja chciałam, żeby na moim weselu pojawiły się wyjątkowe upominki w podziękowaniami. Zamówiliśmy więc pakiet specjalnych perfum, które ustawione będą przy każdym nakryciu. Uważam, że jest to doskonały upominek dla gości. Zapach tych perfum będzie im bowiem przypominał, chwile, które przeżyli na weselu.