Szukanie taniej farby HSF54

Od kiedy przenieśliśmy się do nowego mieszkania, z dala od wcześniejszego adresu, zorientowałem się, że coś jest nie tak. Gorzej zacząłem się czuć, mój syn też zaczął mieć gorsze samopoczucie i odnosiliśmy wrażenie, że coś jest nie tak z tym mieszkaniem. Dopiero po większym zapoznaniu się z okolicą i poczytaniu różnych forów, zdałem sobie sprawę, że to może być wina promieniowania. Aby sobie z tym jakoś poradzić zacząłem szukać jakiejś taniej farby mogącej moją rodzinę przed tym ochronić.

Tanie farby ochronne typu HSF54

tania hsf54Nigdy wcześniej o tym nie słyszałem i się nawet nad tym nie zastanawiałem. Jednak tak chyba zawsze bywa, dopóki człowiek nie odczuje problemu na własnej skórze. Po zapoznaniu się z tematem okazało się, że w naszej okolicy znajdują się stacje nadawcze. Wchodząc bardziej w ten problem przeczytałem, że wielu ludzi odczuwa dyskomfort z powodu fal nadawanych z różną częstotliwością. Wcześniej bym o tym nawet nie pomyślał, ale faktem było nasze gorsze samopoczucie w tym mieszkaniu. Okazało się na szczęście, że można sobie z tym poradzić przez rozprowadzenie odpowiedniego rodzaju farby w pomieszczeniach. Zgłębiłem temat i zacząłem mocniej interesować się specjalistycznymi farbami ekranującymi, które chronią właśnie przed częstotliwościami mogącymi sprawiać ból czy pogorszenie stanu zdrowia fizycznego i psychicznego. W oko wpadała mi bardzo tania HSF54. Zainteresowałem się nią i chociaż wcześniej nie miałem z takimi rzeczami do czynienia, do opinie o niej przekonały mnie do kupna. Musiałem jednak znaleźć jeszcze osoby, które wcześniej już taką farbę rozprowadzały. Nie chciałem zabierać się za to ryzykując, że coś źle zrobię, tym bardziej, że różniło się to nieco od zwykłej rozprowadzania farby dla jakości wizualnych. To miało mnie i moją rodzinę ochronić przed częstotliwością fal nadawanych w naszym najbliższym sąsiedztwie. Na szczęście udało się znaleźć prawdziwych fachowców.

Zrobili oni wszystko tak jak powinni – zapewnili mnie co do tego. Dodatkowo, jeden z nich przyznał, że też miał w rodzinie podobny przypadek do mojego i w jego sytuacji użycie właśnie takiej taniej farby ekranującej zdziałało cuda. Ja mam pomalowane mieszkanie już od jakiegoś czasu i muszę przyznać, że czuję różnicę. Pozytywną rzecz jasna. Mam lepszy humor, lepiej się czuję i mój syn też przestał odczuwać jakiekolwiek negatywne skutki życia w sąsiedztwie stacji nadawczych. Znalezienie rozwiązania naszego problemu dało mi jedną z największych ulg, jakich doświadczyłem w życiu.