Suknie dla puszystych spodobały się klientkom

Jestem krawcową. Skończyłam szkołę i bardzo lubię moją pracę. Kiedy urodziłam córkę zdecydowałam się otworzyć swój salonik żeby mieć więcej czasu dla dziecka. Salon mogłam otworzyć w swoim domu. Mieszkaliśmy na obrzeżach miasta i miałam sporo pokoi. Przeznaczyłam duży pokój bo musiałam mieć dla swoich klientek miejsce na przepranie się i zobaczenie siebie w świetle dziennym przy lustrze. Mąż pomógł mi zagospodarować pomieszczenie, żeby było przystosowane do mojej działalności gospodarczej. Materiały, które potrzebowałam żeby uszyć piękne wieczorowe suknie ściągałam z zagranicy.

W salonie można kupić suknie dla puszystych

suknie wieczorowe dla puszystychMiałam kontakt z bardzo znanym producentem materiałów wysokiej jakości. Zależało mi żeby materiały były piękne, nie mechaciły się, łatwo się o nie dbało w codziennym użytkowaniu. Zawsze starałam się zamawiać materiały w większych ilościach żeby móc sobie swobodnie pracować a poza tym mogłam wówczas liczyć na darmową dostawę. Moje klientki, które korzystały z moich usług przed porodem odwiedziły mnie w nowym salonie. Były zachwycone pomieszczeniem, które mąż przygotował. Pomieszczenie było jasne, przestronne i było sporo miejsca na suknie wieczorowe. Postanowiłam wprowadzić do swojej oferty suknie wieczorowe dla puszystych. Wiedziałam, że panie o okrągłych kształtach nie mają lekko. Ciężko jest im coś dopasować szczególnie po ciąży kiedy figura jeszcze nie jest do końca idealna. Teraz rozumiałam te problemu bo sama sporo przytyłam w ciąży i jeszcze cały czas dochodziłam do swojej wymarzonej wagi. Zdecydowałam się umieścić informację o możliwości kupienia sukien wieczorowych dla każdej sylwetki w moim salonie na stronie internetowej. Zamówiłam również ulotki gdzie także znajdowała się taka informacja. Chciałam żeby jak najwięcej osób dowiedziało się o takiej możliwości. W salonie miałam przygotowany kącik z sukniami, które wisiały na pięknych, eleganckich wieszakach. miałam dwie przymierzalnie dosyć sporych rozmiarów żeby moje klientki miały wygodnie w trakcie przymiarek. Cieszyłam się, że kobiety o różnych kształtach będą mogły kupować u mnie piękne suknie wieczorowe. 

Miałam spory ruch w moim salonie. Zawsze córka mi towarzyszyła kiedy nie było męża. Dla dzieci miałam przygotowany kącik wówczas nie musiałam córki przeganiać kiedy miałam spory ruch w salonie. klientki także mogły przychodzić do mnie z dziećmi bo wiem, ze nie zawsze ma się przy sobie babcię lub tatuś jest w pracy. trzeba myśleć o klientkach bo one to doceniają i chętnie wracają na kolejne zakupy.