Ramy do luster z drewna

Uwielbiam starocie. Jestem regularnym gościem wszystkich pchlich targów i tym podobnych wydarzeń. nie lubię natomiast targów staroci, bowiem ceny tam są wysokie, a znalezienie jakiegoś ciekawego starocia nie jest żadną sztuką. Co innego pchle targi – to jest prawdziwe polowanie na okazję. A kiedy już uda mi się dostać coś ciekawego w korzystnej cenie, to mam naprawdę wielka satysfakcję. Często są to rzeczy, które wymagają renowacji, ale nie stanowi to dla mnie problemu, wciąż mi się opłaca.

Solidna oprawa luster

solidne ramy drewniane do lusterOstatnio na przykład na odwiedzonym przeze mnie targu staroci natrafiłam na prawdziwą okazję. Był to przedmiot w dość opłakanym stanie, ale kiedy spojrzałam na niego moim okiem znawcy, wiedziałam, ze ma  bardzo duży potencjał. I wcale się nie myliłam. A co najlepsze, zapłaciłam za ten przedmiot ledwie kilka groszy. Kiedy go odnowię, będzie wart o wiele więcej i ozdobi mój przedpokój. Udało mi się upolować naprawdę wspaniałe, kryształowe lustro. Takie lustro jest warte wiele pieniędzy. Lustro było bardzo zabrudzone, oprawione w okropnie zniszczoną ramę, ale od razu zobaczyłam, że nie będzie trudne, aby doprowadzić je do stanu świetności. po powrocie do domu lustro oczyściłam, a następnie udałam się do pobliskiego zakładu, gdzie można oprawić lustra i obrazy, aby poprosić o oprawienie mojego lustra. W tym zakładzie można dostać bardzo solidne ramy drewniane do luster. Wybór ram jest bardzo szeroki i znalazłam dokładnie taką ramę, jak pasuje do takiego pięknego, stylowego lustra. Ramy są bardzo wysokiej jakości, podobnie jak cała oprawa lustra. Wiem to, bo nie jest to pierwszy raz, kiedy zlecam oprawę lustra, nie jest to też moje pierwsze lustro z targu staroci. Już kilka razy oprawiałam w tym zakładzie lustra i za każdym razem byłam bardzo zadowolona. Nie dość, że oprawa jest zawsze gotowa bardzo szybko, to ceny są moim zdaniem całkiem umiarkowane jak za tak wspaniałą robotę. Polecam każdemu z czystym sumieniem oprawianie w owym zakładzie. Jest to naprawdę doskonała jakość wykonania.

Moim zdaniem jeśli chcemy mieć w domu lustro wysokiej jakości, najlepiej jest znaleźć jakieś stare lustro, ciągle jeszcze można znaleźć ciekawe okazje, i je oprawić w odpowiednim zakładzie. Ewentualnie jeszcze można zlecić zrobienie lustra na wymiar. Tylko wtedy możemy być pewni wysokiej jakości naszego lustra i tylko wtedy będzie ono naprawdę mocno cieszyć nasze oczy. Nie ma co oszczędzać na dobrym lustrze, dzięki zrobieniu go na wymiar wraz z oprawą zyskujemy bardzo niepowtarzalny przedmiot.