Profesjonalny architekt w branży hoteli

Ukończyłam studia architektoniczne. Nie do końca było to to, o czym marzyłam, zawsze bardziej pociągała mnie sztuka, myślałam raczej o Akademii Sztuk Pięknych. jednak moi rodzice byli temu zdecydowanie przeciwni, a ja uległam ich prośbom i wybrałam bardziej praktyczne studia, czyli architekturę właśni> moje zdolności plastyczne pomogły mi bez problemu dostać się na studia, które ukończyłam z wyróżnieniem. W toku studiów coraz bardziej przekonałam się także do pracy architekta, coraz bardziej mi się ta cała architektura podobała.

Innowacyjne projekty budynków hotelowych

projekty hoteli krakówPo studiach zdobywałam doświadczenie w najbardziej prestiżowych biurach architektonicznych w Krakowie, po to, by po paru latach zacząć w końcu pracować na własny rachunek. Moje biuro architektoniczne po dość krótkim okresie projektowania budynków mieszkalnych przerzuciło się na projekty hoteli Kraków w owym okresie przezywał wł śnie turystyczny boom i potrzeba było na gwałt nowych ekskluzywnych, ale także i nieco tańszych miejsc noclegowych dla wszystkich odwiedzających. Bardzo spodobało mi się projektowanie hoteli, moje biuro architektoniczne ma na koncie kilka naprawdę dobrych budynków hotelowych, w których mieszczą się  jedne z najlepszych hoteli w mieście. Cały czas potrzebne są w Krakowie nowe hotele, dlatego na brak pracy nie narzekamy. Nawet mamy tej pracy całkiem sporo, a ja nawet musiałam ostatnio zatrudnić nowych zdolnych pracowników do naszego zespołu. Nasze biuro architektoniczne słynie  bardzo ciekawych i nowoczesnych brył hoteli. Ponadto zaprojektowane przez nas hotele są ogromnie wygodne dla gości, można w nich znaleźć bardzo wiele niezwykle funkcjonalnych rozwiązań. Pewnie dlatego zaprojektowane przez nas hotele nie mogą narzekać na brak gości. Zaprojektowanie hotelu to ogrom pracy, dlatego zazwyczaj nasze projekty trwają długi czas. Musze jednak przyznać, że praca ta bardzo nam się opłaca, ponieważ na naszych projektach zarabiamy naprawdę dobre pieniądze, mimo tego, że czasem zdarza nam się pracować po nocach.

Nie jest łatwo znaleźć dobrego architekta specjalizującego się w projektowaniu hoteli. Kiedy już na kogoś takiego trafimy, warto się go trzymać. Projektowanie hoteli jest jednak dość specyficzne i jest kilka zasad, o których zawsze należy pamiętać przygotowując tego typu projekt. Na pewno bardzo ważne jest, aby zaprojektowany hotel był ciekawy dla odwiedzających, a także aby był jak najbardziej funkcjonalny i wygodny. To jest właśnie wyznacznik dobrze zaprojektowanego hotelu.