Precyzyjne i tanie dermarollery

Nasza skóra wymaga codziennej pielęgnacji, aby mogła wyglądać długo młodo i promiennie. Szczególnie kobiety dbają o wygląd skóry, ponieważ chcą jak najdłużej wyglądać jakby miały dwadzieścia lat. Oczywiście nie zatrzymamy czasu, który działa destrukcyjnie na każdego z nas, ale możemy znacznie opóźnić pojawienie się pierwszych zmarszczek lub zlikwidować te, które już się pojawiły, pod warunkiem, że są płytkie.

Jak wykorzystywać dermarollery?

tani dermarollerW internecie znajdziemy mnóstwo porad na temat pielęgnacji każdego rodzaju skóry oraz opisy zabiegów, które można samodzielnie wykonać w domu. Nie każdego stać na wizytę w profesjonalnym salonie kosmetycznym, więc takie rozwiązanie może się okazać strzałem w dziesiątkę. Jednym z lepszym urządzeń do mezoterapii mikroigłowej jest tani dermaroller, który dostaniemy niemalże w każdym sklepie kosmetycznym. Jest to niewielkie urządzenie, które składa się z rączki do trzymania i niewielkiego wałka pokrytego licznymi mikroigłami. Jego użycie jest bardzo proste. Należy ze stałym naciskiem, rolować skórę pionowo, poziomo i na skos. Najczęściej wystarczy kilka razy zrobić to w każdym kierunku, aby w danym miejscu skóra została nakłuta odpowiednią ilość razy. Ważny jest też stały nacisk, aby powodować powstawanie na skórze uszkodzeń o identycznej głębokości i szerokości. Takie, niewielkie mikro uszkodzenia, pobudzają naszą skórę o zwiększenia produkcji kolagenu, który odpowiada za gęstość i elastyczność skóry. Zabieg z użyciem dermarollera można wykonywać średnio co kilka lub kilkanaście dni, w zależności od rodzaju skóry, ponieważ musi ona mieć wystarczającą ilość czasu na regenerację. Pierwsze efekty są widoczne już tego samego dnia. Większość kobiet odczuwa znacznie gładszą skórę, bardziej elastyczną i jaśniejszą. Dermaroller pomaga w walce z wieloma problemami skórnymi, a mianowicie likwiduje drobne zmarszczki, przebarwienia, znacznie spłyca blizny, czy likwiduje cellulit. Jeżeli mamy rozstępy, to także nam skutecznie pomoże z nimi walczyć.

Jest to małe i niedrogie urządzenie, które każdy z nas może stosować w domowym zaciszu. Jedyne o czym należy pamiętać, to każdorazowo dezynfekować rolkę z igłami przez zastosowaniem, ponieważ mogą się na niej gromadzić bakterie, które przyczynią się do powstawania stanu zapalnego. Dermarollerem można nawet walczyć z trądzikiem, ponieważ w ten sposób można dogłębniej ją oczyścić i wprowadzić głębiej preparaty lecznicze. Jak widać ma on wiele zastosowań, a niewiele kosztuje, więc jest polecany niemalże każdemu.