Podpisałem umowę na transport pracowników busami

Prowadząc firmę, która wykonuje prace zagraniczne, trzeba koniecznie zadbać o to, żeby pracownicy mogli być na miejscu pracy o czasie. Jeśli przyjeżdżają na weekend do kraju to w poniedziałek rano muszą być na miejscu pracy za granicą. I nie ma takiej możliwości, żeby było inaczej. Jako pracodawca muszę zapewnić im transport, a właściwie terminowe pojawienie się w miejscu pracy. Dlatego raz na trzy tygodnie organizuję dla pracowników transport z Holandii do domu i potem z powrotem na miejsce pracy.

Wynajęcie komfortowego busa jest całkiem opłacalne

komfortowe busy rzeszów holandiaMuszę w tym miejscu napisać, że zależy mi na tym, żeby moi pracownicy mogli podróżować jak najbardziej komfortowo. Jako szef muszę im zagwarantować, że w poniedziałek rano będą na holenderskiej budowie wypoczęci i wyspani. Dlatego wolę wynająć dala wszystkich pracowników komfortowy autokar albo komfortowego busa, który przewiezie ich z krajowego dworca autobusowego do miejsca docelowego. I w tym celu znalazłem firmę oferującą komfortowe busy Rzeszów Holandia i podpisałem z nią umowę na regularny transport moich pracowników. Firma ta oferuje najwyższej jakości busy i autokary. Ustaliłem z moimi pracownikami, że na weekendy do domu będą zjeżdżać na zmianę, żeby nie było tak, że wszyscy naraz pojadą na weekend. Dlatego też w praktyce z usług firmy przewozowej korzystamy dwa razy w miesiącu, bo tak wychodzi zorganizowanie dwóch transportów co trzy tygodnie. W każdym razie podróż busem z Rzeszowa do Holandii to kilkanaście godzin jazdy. Mimo to moi pracownicy docierają w poniedziałek rano na budowę całkowicie wypoczęci. Wszystko dlatego, że podróż busem mija im bez żadnych stresów związanych z koniecznością prowadzenia samochodu. Kiedyś moi pracownicy we własnym zakresie podróżowali do domu na weekendy. Różnie jednak z tym bywało. Najgorsze było to, że w poniedziałek rano Ci pracownicy nie mieli siły na nic. Po całej nocy jazdy przyjeżdżali rano wykończeni, bo przecież zawsze ktoś musiał być kierowcą. Teraz jest to zupełnie inaczej.

Od kiedy wynająłem firmę transportową do przewozu moich pracowników do domu na weekendy wszystko jest zupełnie inaczej, aniżeli kilka tygodni temu. Teraz moi pracownicy podróżują do domu komfortowymi busami, a w niedzielne popołudnie wyjeżdżają z powrotem. W poniedziałek na miejscu są oni wypoczęci i zrelaksowani, bo przez całą drogę w busie mogą się swobodnie wyspać. Jest to po mojej stronie spory koszt, ale i tak uważam, że przynajmniej w ten sposób mogę moim ludziom ułatwić pracę poza granicami kraju.