Opaska turban to hit tej jesieni

Kolorowe, niezwykle fotogeniczne i wyróżniające się niebanalnym stylem  turbany opanowały szafy małych modniś. I to dosłownie – małych, bo wiele sklepów oferuje je już w rozmiarach pasujących na główki noworodków. Wiele mam po sezonie letnio-jesiennym twierdzi, że nie mogły kupić lepszego nakrycia głowy dla swoich córeczek, a spacery były czystą przyjemnością. Sprawdź dlaczego modna opaska turban powinna znaleźć się w wyprawce małej księżniczki, aby z dumą prezentować pasażerkę wózka podczas pierwszych spacerów?

Modne opaski turbany na pierwsze jesienne spacery

modna opaska turbanMaleńka modnie ubrana dziewczynka nawet osłonięta budką wózka budzi pozytywne emocje u przechodniów. Dlatego dumni rodzice szczególnie starannie dbają, aby ich córeczki były stylowe już od pierwszych dni. Na szczęście coraz więcej nowoczesnych akcesoriów dedykowanych dla maleńkich dzieci jest także użyteczna i łatwa w założeniu na maleńkie ciałko. Jednym z ostatnich odkryć rodziców jest modna opaska turban sprawdzająca się jako przewiewny zamiennik czapki. Taka ozdoba doskonale zabezpiecza uszka dziecka przed przewianiem, a więc świetnie sprawdzi się podczas pierwszych spacerów z maluchami urodzonymi późną wiosną, latem i wczesną jesienią. Dodatkowo forma opaski sprawi, że główka dziecka nie będzie przegrzana. Dla maluszków warto wybrać opaskę turban z niewielką ozdobą, jak pierścień, aby nie przeszkadzała w drzemkach. Natomiast starsze maluszki, które więcej czasu poświęcają na aktywność i samodzielnie siedzą opaski mogą być ozdobione falbanami lub kokardą, które już nie będą przeszkadzać w leżakowaniu, a ochronią wrażliwe uszka przed wiatrem. Zwłaszcza te ostatnie występują w pięknych wzorach, które będą pasować zarówno do jednobarwnych ubranek jak i fantazyjnych dresików i bodziaków w kwiatowe wzory. Nowoczesne opaski turbany są tak śliczne i użyteczne, że warto zamówić od razu dwie lub trzy sztuki, aby pasowały do różnych ubranek maleńkiej modnisi.

Jeśli i ty jesteś zachwycona funkcjonalnością modnych opasek turbanów, koniecznie zamów też tradycyjny, pełny turban, który przyda się podczas chłodniejszych dni, lub jako zamiennik kapelusza. Noworodki ze względu na fakt, że podczas spacerów leżą na pleckach nie mogą nosić stylowych kapeluszy, a więc turban może go doskonale zastąpić na maleńkiej główce. U starszych dzieci natomiast będzie kolejnym pięknym dodatkiem nadającym nowoczesny charakter stylizacjom maluszka. W zależności od pogody może on być cienki i przewiewny lub ciepły i miły w dotyku.