Ochrona na nowoczesny smartfon

 

Samsung Galaxy s10 to jeden z najnowocześniejszych modeli smartfonów znanego producenta. Kupując model z tak wysokiej półki cenowej z całą pewnością chcemy, aby posłużył nam jak najdłużej i aby jego nowoczesny design zachwycał przez cały czas użytkowania. W związku z tym konieczne będzie użycie odpowiednich akcesoriów, dzięki których ochronimy nie tylko ekran smartfona, ale także inne elementy, które mogą nie przetrwać już pierwszego upadku.

Samsung Galaxy S10 – wybór etui

obudowa do samsung galaxy s10Wybór etui do najnowszych modeli smartfonów jest naprawdę ogromny. Nie brakuje modeli zarówno dla nastolatków, jak i klasycznych propozycji, po które chętnie sięgną dorośli. Do wyboru mamy etui jedynie na tył oraz takie, które ochroni zarówno tył, jak i ekran. Zanim zdecydujemy się na zakup konkretnego modelu powinniśmy najpierw dokładnie rozważyć wszystkie opcje. Obudowa do Samsung Galaxy s10 powinna być przede wszystkim subtelna. Dzięki czemu nie przysłonimy wyjątkowego designu, nad którym tak długo pracowali producenci. Nie da się ukryć, że obecnie produkowane są smartfony, które nie tylko zachwycają wydajnością, ale także ciekawym wyglądem, który przyciąga wzrok. Czasami nie do końca chcemy zasłaniać ciekawy wygląd, czy atrakcyjny kolor obudowy. Jeśli jednak chcemy się cieszyć swoim wymarzonym smartfonem przez długi czas, powinniśmy to zrobić. Dobrze dobrana obudowa podczas upadku amortyzuje nasz telefon, dzięki czemu nie pojawiają się na nim zniszczenia. Oczywiście możemy ryzykować i nosić telefon bez żadnej ochrony, jednak musimy liczyć się z tym, że bardzo szybko pojawią się pierwsze rysy, czy pęknięcia. Wydając na telefon kilka miesięcy z pewnością nie chcemy, aby stało się to tak szybko. Poza ochronnym etui możemy również zainwestować w szkło hartowane, które zabezpieczy ekran naszego smartfona. Dzięki czemu nie straszne mu będą upadki, czy bliskie spotkania z kluczami. Dzięki zastosowaniu tej ochrony będziemy mogli cieszyć się ekranem bez rys przez długi czas, ponieważ podczas upadku to szkło hartowane pęknie. Musimy pamiętać jednak o tym, że wszelkie rysy i pęknięcia na powierzchni szkła mogą sprawić, że ochrona naszego ekranu znacznie spada.

Kupując nowy smartfon warto już na wstępie zaopatrzyć się w odpowiednią ochronę. Etui na telefon wcale nie kosztuje dużo, a z całą pewnością ochroni nasz sprzęt. Tak samo jest ze szkłem hartowanym. Niestety musimy pamiętać o tym, że szkło hartowane dobrej jakości kosztuje nieco więcej niż kilkanaście złotych. Decydując się na tańsze rozwiązanie musimy liczyć się z tym, że ochrona naszego ekranu będzie na nieco niższym poziomie.