Niedrogie i kolorowe koszule bawełniane w kratę

Często śledzę nowinki modowe, przeglądam katalogi, chodzę na pokazy, obserwuję ludzi na ulicach. Zdarza, że inspiruję się daną stylizacją, ale raczej sama je tworzę, ponieważ lubię wyróżniać się na tle innych. Uważam, że poprzez ubranie można bardzo łatwo wyrazić samego siebie, to co się czuje i myśli. Ostatnio zakochałam się w kratce. Noszę ja pod różną postacią, mam nawet spodnie w kratkę i szalik. Najbardziej jednak podoba mi se kratka na koszulach, ale nie taka typowa szkocka kratka, lecz kolorowa. Znalazłam ciekawy sklep z koszulami w internecie  zamówiłam kilak sztuk. Ceny nie są zbyt wygórowane, bo za dwie kolorowe koszule bawełniane w kratę, zapłaciłam 130 złotych. 

Bogaty asortyment kolorowych koszul bawełnianych w kratę

kolorowe koszule bawełniane w kratęZauważyłam, że dzisiejsza moda nawiązuje do lat siedemdziesiątych ubiegłego wieku. W tamtym sezonie były modne grochy, kropki i paski. Kiedy przeglądam stare fotografie mojej mamy, to zwróciłam uwagę na to, iż ona ubierała się tak, jak dzisiaj kobiety na ulicach. Sądzę, że warto może czasami nawet zajrzeć do szaf naszych mam i poszperać w celu odnalezienia jakiegoś ukrytego skarbu, np. koszuli w kratkę. Karat również w latach siedemdziesiątych była bardzo popularna, tak jak słynne spodnie dzwony,które znowu powróciły na sklepowe wieszaki. Ciekawe są naprawdę stylizacje składające się z koszuli w kratę i spodni jeansowych. Jest to klasyczny styl dla każdego, który doskonale nadaje się na ubiór do pracy, czy na randkę. W sklepach odzieżowych, kolorowe koszule bawełniane w kratę nie są drogie. Najzwyklejsza, z dodatkiem wiskozy, czy innych sztucznych materiałów, kosztuje około 50 złotych. Ja preferuje tylko koszule bawełniane, ponieważ mam alergie na syntetyki. Bawełna jest wspaniałym materiałem, pozwala oddychać skórze, a jedyną jej wada jest stosunkowo wysoka cena. Warto jednak zainwestować w siebie, w swój komfort i kupić nawet mniej ubrań, ale o lepszej jakości. Myślę, że koszula w kratę ma ponadczasowy charakter, jest uniwersalnym dopełnieniem każdego stroju i świetnie się nadaje na większość okazji.

Typowe kolorowe koszule bawełniane w kratę, są zazwyczaj dwukolorowe. Najpopularniejsza w tym sezonie jest czerwona krata na czarnym tle i na odwrót. Każdy może jednak zdecydować się na inny wybór kraty, oferta jest bardzo sprzyjająca innowacyjnym rozwiązaniom. Wystarczy wejść na strony internetowe sklepów odzieżowych i przejrzeć ich propozycje. Często można spotkać się tez z różnymi promocjami, jak ta, że przy zakupie np. dwóch koszul, trzecią dostaje się gratis.