Niania elektroniczna z kamerą

Okres oczekiwania na narodziny dziecka, w szczególności gdy to nasz pierwszy potomek, a my jesteśmy młodymi rodzicami jest bardzo szczęśliwy, a jednocześnie nerwowy, stresujący i pełen obaw. Pojawia się wiele pytań, czy sobie poradzimy, czy wszystko zdążymy przygotować na czas, czy sprawdzimy się w roli rodziców. Warto, więc pomóc sobie w opiece nad dzieckiem, używając różnych nowoczesnych gadżetów specjalnie stworzonych właśnie dla rodziców.

Jaką nianię elektroniczną wybrać?

nianie elektroniczne videoPodczas kompletacji wyprawki dla dziecka nie można zapomnieć o niezastąpionych sprzętach, które z pewnością ułatwią nam codzienną opiekę nad malutkim noworodkiem. Do najbardziej polecanych należą między innymi: nianie elektroniczne video, monitory oddechu, a także szumiące misie, jak i wiele innych. Technologia sprzętu dla opieki nad dziećmi ciągle się rozwija, dlatego też mamy coraz większy wybór w różnych pomocnych a czasem i niezbędnych akcesoriach. Elektroniczna niania wyposażona w kamerę video pozwoli nam na ciągłą obserwację malucha podczas snu, gdy nie jesteśmy z nim w jednym pokoju, jak i podczas wakacji. Gadżet świetnie sprawdzi się zarówno w dużym jak i małym domu pozwalając nam na możliwość zajęcia się obowiązkami domowymi lub zwyczajnie odpoczynkiem. Niania bardzo wyraźnie przekazuje dźwięki dziecka a nawet jego ciche gaworzenie co pozwoli nam na ciągłą możliwość kontroli. Monitory oddechu są również świetną opcją wyboru, ponieważ dzięki nim otrzymujemy sygnał alarmu, gdy tylko oddech dziecka znacznie zwolni, będzie nieregularny bądź ustanie na kilkanaście sekund. Możemy mieć również dokładną kontrolę podczas spaceru czy jazdy samochodem. Kolejny ciekawy gadżet to tak zwany miś szumiś, który będzie wybawieniem dla rodziców od nieprzespanych nocy w pierwszych miesiącach po urodzeniu dziecka, gdzie jak wiadomo każda godzina snu jest na wagę złota. Sprawdzono także, iż zabawki, które emitują szum mają bardzo uspokajający wpływ na dzieci i ułatwiają ich zasypianie. Najbardziej polecane misie szumiące z funkcją sensora reagującego na płacz dziecka, jak również z automatyczną funkcją włącz i wyłącz. Wielką zaletą jest możliwość połączenia nowoczesnych urządzeń za pomocą aplikacji z naszym telefonem.

Jeżeli nowoczesne sprzęty podczas opieki nad dzieckiem znacznie ułatwią nam trudny czas po narodzinach dziecka to powinniśmy jak najbardziej się na nie zdecydować. Pozwolą nam poczuć się pewniej oraz zapewnią lepszą i ciągłą kontrolę nad maluszkiem. A jak wiadomo szczęśliwi i spokojni rodzice to szczęśliwe i spokojne dziecko.