Elegancka sukienka kopertowa

W przyszłym miesiącu mamy aż trzy wesela do zaliczenia. Będziemy się musieli nieźle wykosztować, jeśli zechcemy każdej młodej parze sprawić jakiś miły prezent. Trochę nas to uderzy po kieszeni, ale przecież nie wypada dawać jakiegoś drobiazgu, Młoda para sporo płaci za każdego gościa na weselu, do tego rozpoczyna dopiero wspólną podróż i nie wypada przecież dawać im na ślub skromnego prezentu. Jednak ze względu na bardzo dużą ilość tych wesel i ich skumulowanie w krótkim okresie czasu, długo zastanawiałam się nad tym, czy kupować sobie na wesela jakąś nową kreację.

Sukienka na wesele

sukienka kopertowa na weseleDoszłam do wniosku, że jednak kupię sobie nową kreację, ale będzie to jedna sukienka na wszystkie trzy wesela. Gdybym miała na każde z nich kupić sobie oddzielny strój, to chyba byśmy zbankrutowali. Na szczęście każde z wesel będzie z innej bajki i nikt z gości, poza moim mężem, nie zauważy, że ponownie mam na sobie ten sam strój, co w ubiegłym tygodniu. Poza tym, ze względu na duże wydatki na prezenty, raczej nie zaszaleję z suknią. Chciałabym kupić sobie coś porządnego i ładnego, a przy tym uniwersalnego. Sukienkę, która założę jeszcze nie raz, nie tylko przy okazji wesel. Ostatnio widziałam całkiem fajną rzecz – sukienkę kopertową. Taka sukienka kopertowa na wesele byłaby idealna. Była uszyta z jedwabiu, dostępna w kilku opcjach kolorystycznych – czerwonego wina, granatu, butelkowej zieleni oraz złota. Najbardziej podobała mi się złota, pięknie podkreśliłaby moją opaleniznę, która wciąż jeszcze pozostała po lecie. Myślę, że taka złota kopertowa sukienka to jest coś, co założyłabym jeszcze nie raz. Teraz, kiedy o niej myślę, wyobrażam sobie, że prezentowałabym się w niej jak prawdziwa gwiazda filmowa. Do tego ułożyłabym włosy w fale, cieliste szpilki i czerwona szminka, mała kopertówka i gotowe – mogę podbijać świat. A także pięknie prezentować się na weselach. Sukienka ma dość duży dekolt, jest obcisła, długości do kolan. Jest naprawdę bardzo elegancka i nada się na wszystkie najbliższe wytworne okazje.

Kopertowa sukienka to świetny wybór na wesele, ale nie tylko. Taka sukienka na pewno sprawdzi się na wszystkich uroczystościach, będzie odpowiednia na różne przyjęcia. Taka sukienka jest dostępna w kilku różnych kolorach i na pewno każda kobieta znajdzie coś dopasowanego do swojego gustu oraz typu urody. W kopertowej sukience każda prezentuje się bardzo pięknie, jest to jeden z najbardziej kobiecych krojów sukienek. Bardzo lubię sukienki kopertowe i doskonale się w nich czuję.