Alternatywa dla confetti – balony z helem

W coraz większej ilości parafii podczas uzupełniania dokumentów oraz rozmów z młodymi księża zaznaczają, że nie życzą oni sobie rzucania confetti z tub, ponieważ potem rodzi to problemy ze sprzątaniem. Para młoda nie chce ponosić dodatkowych kosztów sprzątania, a a druga strona nie chce płacić osobom sprzątającym za bałagan, który powstał nie z ich winy. Rodzi się problem, bowiem nie zawsze mamy wpływ na gości. Czasami okazuje się, że mimo prośby ktoś wystrzeli tubę z confetti. 

Prezent balonowy dla młodej pary 

wyjątkowy prezent balonowyDlatego też zaczęto szukać rozwiązań. Na samym początku oczywiście w grę wchodziło tradycyjne obsypywanie młodych ryżem oraz monetami. Jednak często panna młoda robiła sobie tak długie paznokcie, że nie była w stanie zbierać monet dlatego też w wielu miejscach właśnie to confetti cieszyło się największym powodzeniem. Od pewnego czasu, gdy pojawiły się właśnie problemy z uprzątnięciem młode pary zaczęły szukać alternatyw, które pozwoliłyby na to aby pogodzić ogień z wodą. Z pomocą przyszły im balony z helem, które wciąż zyskują na popularności. To właśnie wypuszczanie balonów jest teraz jedną z głównych atrakcji wesela. Przewagą jest to, że kolory balonów są praktycznie nieograniczone. Można wybrać zarówno takie, które będą pasować do przewodniego motywu wesela jak również zwykłe białe lub perłowe. Jak się okazuje taki wyjątkowy prezent balonowy to prawdziwy hit na weselach, ponieważ wiele firm decyduje się na to, aby swoim klientom zaoferować usługę personalizacji balonów, a więc można wybrać balon z dowolnym napisem, czcionką. To ważne szczególnie dla młodych par, które nie mają już rodziców. Wówczas można napisać kilka najważniejszych słów i tak symbolicznie wysłać je do nieba. My Polacy bardzo lubimy takie drobne gesty, które pokazują, że coś lub ktoś jest dla nas ważne. Firmy zajmujące się dostawą balonów robią to bardzo dobrze i w możliwie najkrótszym czasie. Dodatkowo na miejscu,w  siedzibie firmy można również wybrać sobie wielkość opakowania oraz jego kolor. 

Młode pary coraz częściej decydują się na ten krok. Jednak takie prezenty balonowe to nie tylko domena wesel i ślubów. To także, a może przede wszystkim świetny prezent na urodziny dla dziecka. Dobry pomysł na to, aby po powrocie ze szpitala po urodzeniu dziecka powitać mamę. Dodatkowo balony bardzo fajnie wyglądają na zdjęciach, więc są także świetną atrakcją jeśli chodzi o sesje zdjęciowe różnego typu i w różnych sceneriach. Pamiętać jednak trzeba, ze te napełnione helem uciekają do góry.